HAKKIMIZDA

Her geçen gün büyüyerek kocaman bir aile olmaya devam ediyoruz.

HAKKIMIZDA

Her geçen gün artan enerji ihtiyacını karşılamak, yenilenebilir enerji kullanımını arttırmak, çevremizi korumaya katkıda bulunmak, bireysel enerji ihtiyaçlarına cevap vermek hedefiyle ARER kurulmuştur.

Arer Enerji; elektrik tesisleri ve elektrik üretim santrallerinin projelendirme aşamasından, anahtar teslim kurulumuna kadar olan bütün aşamaları üstlenmektedir. Ayrıca bakım, onarım, temizlik ve işletme hizmetleri konusunda da yatırımcılarına çözüm sunmaktadır.

Arer Enerji ekibi olarak enerji alanında hizmet vermekle beraber, ülke ekonomisine ve doğaya olumlu katkı vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

“Güneşimizi Hem Enerjiye Hem Kaliteye Dönüştürüyoruz.”

ŞİRKET TARİHÇESİ

Bir değişim, bize gelişme fırsatını sağlayacak olan bir sonraki değişime yol açar.

2020

Arer Çevre

ARER ÇEVRE; tesislerde ortaya çıkması muhtemel tehlikeli ve tehlikesiz atıkların nakliyelerinin yanı sıra endüstriyel boru hattı, eşanjör, kondanser, havuz, kazan, silo ve tank temizliği konularında bütün aşamaları üstlenip, tek elden çözüm ortağınız olmaktadır. ARER Çevre olarak endüstriyel temizlik ve geri dönüşüm konularında yatırımlarınızı güven altında tutuyor, teknolojik cihazlarımız sayesinde verimliğinizi arttırıyoruz.
2019

Uluslararası Çalışmalar

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda ulusal çapta göstermiş olduğumuz başarıların yanına uluslararası çalışmaları da ekleyerek, alanında özgün ve öncü çalışmalar gerçekleştirmeye başladık. Dünyada gelişmiş ve yoksul bölgelerde yapmış olduğumuz uluslararası sürdürülebilir çalışmalarımız sayesinde gelecek nesillere yaptığımız katkıların mutluluğunu yaşıyoruz.
2018

Solar Temizlik

ARER; güneş enerji santrallerindeki elektrik üretimlerinin maksimum seviyede olabilmesi açısından kurulum sonrası periyodik temizlik sağlayan Solar Temizlik'in temellerini atmıştır. Solar Temizlik olarak güneşe dayalı elektrik üretim santrallerinde verimliliği sağlamak ve kayıpları minimize etmek adına son teknolojiye sahip makineler ile temizlik yapılmaktadır. Ticari veya konuta yönelik güneş santrallerinin temizliği konusunda profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
2017

Solar Bakım

ARER; enerji verimliliğinin maksimum düzeyde kalabilmesi açısından müşterilerine kurulum sonrası periyodik hizmet sağlayan Solar Bakım'ın temellerini atmıştır. Solar Bakım ekiplerimiz; elektrik tesislerindeki enerji üretimi ve tüketiminde verimliliği sağlamak adına son teknolojiye sahip cihazlar ile test ve ölçümler yapmaktadır. Solar Bakım; uluslararası markalardan almış olduğu yetkili servis partnerlikleri ile tek elden çözüm sunmaktadır.
2015

Arer A.Ş

Arer; bilimsel ve yenilikçi yaklaşıma sahip tecrübe ve bilgi birikimi ile tamamen çevreci bir anlayışla, yüksek kalite standardında enerji alanında çalışmalarına başlamıştır. Arer Enerji; elektrik tesisleri ve elektrik üretim santrallerinin projelendirme aşamasından, anahtar teslim kurulumuna kadar olan bütün aşamaları üstlenmektedir.
VİZYONUMUZ
Firmamızı hizmet verdiğimiz sektörlerde yenilikleri takip eden, ileri teknolojiyi izleyen ve optimize eden, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile güvenilir ve lider bir kuruluş haline getirmektir. Alanında tercih edilen marka olma özelliği taşıyan istikrarlı ve sağlıklı büyümeyi hedef alan, ülke ekonomisine katma değer ve istihdam sağlayan uluslararası normlarda bir firma olmayı kendimize vizyon edindik.
MİSYONUMUZ
Bilgi birikimi çerçevesinde, konusunda uzman çalışanları ile oluşturduğu kurumsal kalite anlayışıyla hizmet vermek, çevre bilinci ile hareket etmeyi ön planda tutmak, çevreye duyarlı projeler gerçekleştirerek yatırımcılarına çağdaş, güvenilir çözümler sunmak, sorumluluklarını en iyi şekilde dile getirmek ve sektöründe farklılık yaratacak kalıcı üstünlük sağlamak firmamızın misyonudur.
İLKELERİMİZ
Sürdürülebilir bir dünya için doğaya zarar vermeden enerji ihtiyacınızı en temiz şekilde karşılamak, teknolojiyle hareket eden bir firma olmak, hizmetlerimizde konusunda uzman ekibimizle en iyi hizmeti sunmak, hizmetlerimiz sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak, yenilenebilir enerjiye olan talebi destekleyerek karbon salınımının azalmasını sağlamak, temel yapı taşlarımız arasında yer almaktadır.
6502
Kurtarılan Ağaç
42263
Ton Karbon Emisyon Kazanımı
6762
Ton Eşdeğer Petrol
19886
Hanenin Elektriği

Enerji verimliliğinizi arttırmak mı istiyorsunuz?

×

Merhaba!

Bize aşağıdaki linke tıklayarak Whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

× Whatsapp'tan Bize Ulaşın!