Solar Bakım

Solar Bakım

Güneşe dayalı elektrik üretim santrallerinde enerji üretim değerleri, yatırımın geri ödeme süresini doğrudan etkilediğinden bakım ve onarımın düzenli periyotlarla yapılması oldukça önem arz etmektedir. Kurulumu tamamlanmış olan sahalarda maksimum enerji üretim değerlerini yakalayabilmek için yılda en az bir kez santrallere bakım yapılması tarafımızca tavsiye edilmektedir.

Panel, inverter, pano, trafo, kablo, konnektör, veri kaydedici gibi tüm malzemelerin görsel denetimlerinin yanı sıra, yüksek kalite ve teknolojiye sahip cihazlarımızla test ve ölçümlerinin yapılarak santralin maksimum performansta çalışıp çalışmadığı uzman ekibimiz tarafından kontrol edilmektedir. Test ve ölçümlerin sonucu ve zamana bağlı enerji üretim analizi ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ekipmanların bakımları yapılarak santral bakım ve onarım raporu tarafınıza sunulmaktadır.

Belirli periyotlarda bakım yapılması ile üretim kayıplarınız azalır, enerji tüketiminde tasarruf sağlanır, saha ekipmanlarınız daha verimli çalışır, dolayısıyla santralinizin ömrü uzamaktadır.

6502
Kurtarılan Ağaç
42263
Ton Karbon Emisyon Kazanımı
6762
Ton Eşdeğer Petrol
19886
Hanenin Elektriği

Enerji verimliliğinizi arttırmak mı istiyorsunuz?

Haber bültenimize abone ol!

ARER ile ilgili haberleri ve güncellemeleri almak için kaydolun!

    ×

    Merhaba!

    Bize aşağıdaki linke tıklayarak Whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

    × Whatsapp'tan Bize Ulaşın!